25 Eylül 20174,352 Görüntülenme0 Yorum
Çiçek Buketi Modeli Tığ Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı
Çiçek Buketi Modeli Tığ Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı

Çiçek Buketi Modeli Tığ Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel meleklerim, gerek renk uyumu gerekse yapılışı ile en güzel çeyizlik tığ oyası modellerinden olan ve benimde görür görmez sizler ile paylaşmak istediğim bu en yeni çeyizlik tığ oyası örneği olan Çiçek Buketi Modeli Tığ Oyası Yapılışını şuanda sizlere sunuyorum.

Çiçek Buketi Modeli Tığ Oyası Yapımı
Çiçek Buketi Modeli Tığ Oyası Yapımı

İnşallah sizlerde en az benim kadar beğenir ve sevdikleriniz ve ya kendiniz için özenerek örebilirsiniz kızlar, yazma kenarı oya işlemesi severler için gerçekten kaçırılmaz bir yeni el örgüsü olan bu işlemeli tığ oyasını yapmayı düşünenlere ve ya yapacaklara kolaylıklar gelsin güzel günlerde kullanmak nasip olsun.

Son zamanlarda sevgili örgü sever hemcinslerimiz tarafından yoğun ilgi gören diğer bir en güzel lif modellerinden olan ve sizinde seveceğinizi düşündüğüm #Bahar Çiçeği Modeli Lif Yapımı#na göz atmadan geçmeyin lütfen, eğer eliniz boş kalırsa canlarım tığ oyası çiçek buketi örneğini tamamladıktan sonra fotoğraflarını göndermeniz beni fazlasıyla mutlu eder şimdiden teşekkürler.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına Çiçek Buketi Modeli Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu emek vererek hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Çiçek Buketi Modeli Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN