08 Nisan 20211,684 Görüntülenme0 Yorum
Eskinin Moda Tığ Oyası Yapımı
Eskinin Moda Tığ Oyası Yapımı

Eskinin Moda Tığ Oyası Yapımı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle tığ oyası modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını içtenlikle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu eskinin tığ oyası modelini sitemize ekliyoruz canlarım.

Eskinin Moda Tığ Oyası
Eskinin Moda Tığ Oyası

Tam anlamıyla kıymetli el işleri oyalarına gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz canlı renklerde veya evde artan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu güzel oya modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yeni tığ oyalarından olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Tunus İşi Papatya Tığ Oyasına bakmadan geçmeyin derim.

Kıymetli el işleri Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek derledikleri bu eskinin tığ oyası nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Eskinin Moda Tığ Oyası Videosu

BIR CEVAP YAZIN