16 Aralık 201818,529 Görüntülenme0 Yorum
1 Saatte Kolay Tığ İşi Bebek Patiği Yapılışı
1 Saatte Kolay Tığ İşi Bebek Patiği Yapılışı

1 Saatte Kolay Tığ İşi Bebek Patiği Yapılışı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle kolay bebek patik örnekleri 2019 çeşitleri örmek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki yavrularınızın ayakları hem sıcak tutup hem de hoş gösterecek olan bu 1 Saatte Kolay Tığ İşi Bebek Patiği Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

1 Saatte Kolay Tığ İşi Bebek Patiği Yapımı
1 Saatte Kolay Tığ İşi Bebek Patiği Yapımı

Tam anlamıyla Hacer Çınar Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve zevkinize göre renk seçeneğini kendiniz tercih edebileceğiniz bu Basit Bebek Patik Modelini umarım sizlerde en kısa zamanda bitirebilirsiniz, şimdiden ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Hatırlayacağınız üzere yakın bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir 2019 Tıp İşi Bebek Patiklerinden olan ve sitemizde ilk andan itibaren görenlerinde en uygun fırsatta örmek için sabırsızlandıkları bu Tığ İşi Düğme Süslemeli Bebek Bot Patik Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Örgülerle Renklerin Dansı Hacer Çınar Youtube Kanalına samimi bir şekilde ve tatlı dille anlattığı bu 1 Saatte Kolay Tığ İşi Bebek Patiği Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için en içten şükranlarımızı gönderiyoruz.

1 Saatte Kolay Tığ İşi Bebek Patiği Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN