25 Mayıs 20203,428 Görüntülenme0 Yorum
2020 Ajurlu Şiş Örgü Yelek Yapımı Açıklamalı Videolu
2020 Ajurlu Şiş Örgü Yelek Yapımı Açıklamalı Videolu

2020 Ajurlu Şiş Örgü Yelek Yapımı Açıklamalı Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle bayan örgü yelekleri 2020 çeşitleri severlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını şiddetle rica ettiğim ve isterseniz de bebek yeleği olarak ta tercih edebileceğiniz bir o kadar da basit örgü çeşitlerinden olan bu 2020 Ajurlu Şiş Örgü Yelek Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

2020 Ajurlu Şiş Örgü Yelek Yapılışı
2020 Ajurlu Şiş Örgü Yelek Yapılışı

Tam anlamıyla Canselin Yelek Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda çeyizlik örgülerin de olmazsa olmazlarından olan bu Örgü Yelek Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Bayan Yeleklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Şiş İle Tombik Örgü Yelek Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Canselin Örgü Dünyası Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için anlattıkları bu 2020 Ajurlu Şiş Örgü Yelek Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

2020 Ajurlu Şiş Örgü Yelek Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN