24 Kasım 2022258 Görüntülenme0 Yorum
2023 Kolay Çeyizlik Lifi
2023 Kolay Çeyizlik Lifi

2023 Kolay Çeyizlik Lifi

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu selamlaar, özellikle kolay lif modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik liflerinde olmazsa olmazlarından olan bu kolay lif modelini sitemize ekliyoruz hanımlar.

2023 Kolay Çeyizlik Lif
2023 Kolay Çeyizlik Lif

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok sevdiklerini söyledikleri diğer bir bu #2023 Çok Kolay Lif Örgü#süne bakmadan geçmeyin derim.

Renkli nakışlar Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için emek vererek hazırladıkları çeyizlik lif nasıl yapılır? videosu için teşekkür ederiz.

2023 Kolay Çeyizlik Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN