10 Ekim 20177,290 Görüntülenme0 Yorum
3 Boncuklu Sıralı Tığ Oya Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu
3 Boncuklu Sıralı Tığ Oya Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu

3 Boncuklu Sıralı Tığ Oya Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, birazdan özellikle Yazma Kenarı İşlemesi için ya da Kolye Kenarı İşlemesi için yeni tığ oyası modelleri arayanlar için hoş bir fırsat olan ve en az sizinde benim kadar beğeneceğini umduğum 3 Boncuklu Sıralı Tığ Oya Yapılışını sizler için şuanda sitemize koyuyorum.

3 Boncuklu Sıralı Tığ Oya Yapılışı
3 Boncuklu Sıralı Tığ Oya Yapılışı

Sadece kendiniz için değil sevdikleriniz ve ya güzel komşularınız içinde bu Sıralı Tığ Oyası Örneğini özenle örebileceğinizi düşünüyorum kızlar, şimdiden yapacaklara kolaylılar gelsin.

Dünyaya yeni gelmiş güzel yavrularınız için En Güzel Yelek Modellerinden olan ve renk uyumu da göze hoş gelen 0-6 Aylık Bebek Yelekleri Yapılışlarına girip bakmadan geçen pişman olur, Melek Ablanızı sevindirmek isterseniz canlarım bu Boncuklu Tığ Oyası Örneğini tamamladıktan sonra fotoğraflarını göndermeniz rica ediyorum şimdiden hepinize kocaman teşekkürler ediyorum.

Zamanını ve tecrübesini bizlerinde örmesi için harcayarak 3 Boncuklu Sıralı Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derleyen El Emeği Göz Nuru Dünyam Youtube Kanalına sevgilerimizi iletiyoruz.

3 Boncuklu Sıralı Tığ Oya Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN