24 Mart 20202,595 Görüntülenme0 Yorum
3 Boyutlu Kirpikli Yelpaze Battaniye Yapılışı Videolu
3 Boyutlu Kirpikli Yelpaze Battaniye Yapılışı Videolu

3 Boyutlu Kirpikli Yelpaze Battaniye Yapılışı Videolu

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle 2020 örgü battaniye modelleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını şiddetle tavsiye ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik örgülerin de olmazsa olmazlarından olan bu 3 Boyutlu Kirpikli Yelpaze Battaniye Yapımını sitemize ekliyoruz bayanlar.

3 Boyutlu Kirpikli Yelpaze Battaniye Yapımı
3 Boyutlu Kirpikli Yelpaze Battaniye Yapımı

Tam anlamıyla Gülcan Volkan Duran çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz canlı renklerde tercih edebileceğiniz ve etrafınızda görenlerde desenlerini gözlerinden alamayacağı bu Örgü Battaniye Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çeyizlik Battaniye Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu 2020 Altıgen Kolay Bebek Battaniye Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Gülcan Volkan Duran Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu 3 Boyutlu Kirpikli Yelpaze Battaniye Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

3 Boyutlu Kirpikli Yelpaze Battaniye Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN