25 Ocak 20195,654 Görüntülenme0 Yorum
3D Karanfil Lif Modeli Yapılışı Videolu
3D Karanfil Lif Modeli Yapılışı Videolu

3D Karanfil Lif Modeli Yapılışı Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle karanfilli örgü lif modelleri 2019 çeşitleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atması gerektiğini düşündüğüm ve kendi zevkinize göre çiçek renklerini belirleyebileceğiniz bu 3D Karanfil Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

3D Karanfil Lif Modeli Yapımı
3D Karanfil Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Sibelle Örgü Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi örgüleri bilenlerin gönül rahatlığı ile tercih edebileceği bu 3D Yeni Lif Modelini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2019 Tığ İşi 3D Lif Modellerinden olan ve sitemizde görenlerinde gerçekten çok beğendiklerini dile getirdikleri bu 3D Karanfil Yeni Lif Modeli Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına samimi dille ve tatlı dille anlattıkları bu 3D Karanfil Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

3D Karanfil Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri kar-tanesi-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli aycicegi-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN