05 Eylül 20218,118 Görüntülenme0 Yorum
5 Şiş İle Ördek Desen Patiği
5 Şiş İle Ördek Desen Patiği

5 Şiş İle Ördek Desen Patiği

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun bayanlar, özellikle patik örnekleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için heyecanlandığım bu 5 şiş ile ördek desen patik modelini sitemize ekliyoruz canlar.

5 Şiş İle Ördek Desen Patik
5 Şiş İle Ördek Desen Patik

Tam anlamıyla Cihanı örgü Yeni çeşitlerine gerçekten çok yakışır olan ve kendi sevdiğiniz ipler ile veya evde artan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu 5 şiş ördek desen örgü Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir model olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri 5 Şiş Kalpli Patik modeline bakmadan geçmeyin derim.

Cihanı örgü Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde bizler için hazırladıkları bu ördek desenli Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

5 Şiş İle Ördek Desen Patik Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-34 patik-modelleri-61 patik-modelleri-87 patik-modelleri-25 patik-modelleri-75 patik-modelleri-39 patik-modelleri-5 patik-modelleri-72 patik-modelleri-67 patik-modelleri-1 patik-modelleri-33 patik-modelleri-65
BIR CEVAP YAZIN