29 Ağustos 20213,054 Görüntülenme0 Yorum
5 Şiş Kalpli Patik Yapılışı
5 Şiş Kalpli Patik Yapılışı

5 Şiş Kalpli Patik Yapılışı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle 2021 patik modeleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını şiddetle rica ettiğim ve son zamanlarda örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu kalpli patik Yapılışını sitemize ekliyoruz bayanlar.

5 Şiş Kalpli Patik
5 Şiş Kalpli Patik

Tam anlamıyla Cihanı örgü Yeni çeşitlerine gerçekten çok yakışır olan ve kendi sevdiğiniz ipler ile veya evde artan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu 5 şiş kalpli örgü Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir model olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri Futbol Topu Bebek Patiğine bakmadan geçmeyin derim.

Cihanı örgü Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde bizler için hazırladıkları bu Kalp desenli Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

5 Şiş Kalpli Patik Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-16 patik-modelleri-80 patik-modelleri-20 patik-modelleri-8 patik-modelleri-59 patik-modelleri-22 patik-modelleri-25 patik-modelleri-5 patik-modelleri-91 patik-modelleri-72 patik-modelleri-65 patik-modelleri-28
BIR CEVAP YAZIN