23 Ekim 20203,044 Görüntülenme0 Yorum
Ajurlu Kahve Çekirdekli Yelek Örneği Yapımı
Ajurlu Kahve Çekirdekli Yelek Örneği Yapımı

Ajurlu Kahve Çekirdekli Yelek Örneği Yapımı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle bayan yelek modelleri örmek isteyenlerin mutlak ama mutlaka göz atmasını şiddetle rica ettiğim ve inşallah en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra etrafınız da görenlerinde gözlerini alamayacakları bu Ajurlu Kahve Çekirdekli Yelek Örneğini sitemize ekliyoruz meleklerim.

Ajurlu Kahve Çekirdekli Yelek Örneği
Ajurlu Kahve Çekirdekli Yelek Örneği

Tam anlamıyla Şerifenin Yeleklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve isterseniz de kızlarınız için çeyizlik yelekleri niyetine örüp kaldırabileceğiniz bu yeni yelek örneğini umarım sizlerde çok beğenirsiniz, şimdiden yapacakların ellerine sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde paylaşım yaptığımız diğer bir anlatımlı yelek örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını bizlere ilettikleri bu Yazlık Tığ İşi Yeni Gelin Yelek Modeli linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Şerifenin Örgü Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için anlattıkları bu Ajurlu Kahve Çekirdekli Yelek Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Ajurlu Kahve Çekirdekli Yelek Örneği Videosu

BIR CEVAP YAZIN