20 Ocak 20212,438 Görüntülenme0 Yorum
Altı Motif Üstü Motif Tığ Oyası Yapımı
Altı Motif Üstü Motif Tığ Oyası Yapımı

Altı Motif Üstü Motif Tığ Oyası Yapımı

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, özellikle tığ oyası modelleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını bir ablanız olarak tavsiye ettiğim ve son zamanlarda yeni oyalarında olmazsa olmazlarından olan bu Altı Motif Üstü Motif Tığ Oyasını sitemize ekliyoruz canlarım.

Altı Motif Üstü Motif Tığ Oyası
Altı Motif Üstü Motif Tığ Oyası

Tam anlamıyla sunanın oyalarına gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o canlı renklerine en az benim kadar çok hayran kalacağınız bu yeni oya modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2021 tığ oyalarından olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle rica ettiğim bu Rengarenk Güzel Motifli Tığ Oyasına bakmadan geçmeyin derim.

Sunanın El İşleri Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde bizler için emek emek hazırladıkları bu Altı Motif Üstü Motif Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Altı Motif Üstü Motif Tığ Oyası Videosu

BIR CEVAP YAZIN