23 Nisan 20222,142 Görüntülenme0 Yorum
Altıgen Renk Cümbüşü Lifi
Altıgen Renk Cümbüşü Lifi

Altıgen Renk Cümbüşü Lifi

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, çok seveceğinize emin olduğum bu altıgen lif modellerinden olan ve eminim ki bitirdikten sonra evinize de hava katacak olan bu altıgen renk cümbüşü lif yapımını paylaşıyorum.

Altıgen Renk Cümbüşü Lif
Altıgen Renk Cümbüşü Lif

Sitemizde yayınladığımız ve bakanlarında çok beğendiği diğer bir bu Kırmızı Kalpler Lif Örgüsüne bakmadan geçmeyin lütfen.

El emeği göz nuru azize hobiel Youtube Kanalına detaylı anlatımından ve altıgen renk cümbüşü lif örgüsü nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi sunuyorum. Ailenizle mutlu, huzurlu günler dilerim.

Altıgen Renk Cümbüşü Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri ustu-renkli-yildiz-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN