30 Aralık 20194,998 Görüntülenme0 Yorum
Anlatımlı Kolay Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videolu
Anlatımlı Kolay Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videolu

Anlatımlı Kolay Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, özellikle tığ oyası kolay örnekleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu Anlatımlı Kolay Tığ Oyası Yapılışını sitemize ekliyoruz canlarım.

Anlatımlı Kolay Tığ Oyası Yapılışı
Anlatımlı Kolay Tığ Oyası Yapılışı

Tam anlamıyla Oya Hanım çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve evden artan ipleriniz ile yazma kenarı işlemesinde yapabileceğiniz bu Anlatımlı Oya Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Basit Tığ Oyası Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Yeni Sezon Tığ Oyası Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Oya Hanım Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Anlatımlı Kolay Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Anlatımlı Kolay Tığ Oyası Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN