15 Kasım 20193,092 Görüntülenme0 Yorum
Anlatımlı Şiş Örgü Yapımı Açıklamalı Videolu
Anlatımlı Şiş Örgü Yapımı Açıklamalı Videolu

Anlatımlı Şiş Örgü Yapımı Açıklamalı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle yeni şiş ile örgü modelleri arayanların kesinlikle bakmasını rica ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu Anlatımlı Şiş Örgü Yapılışını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Anlatımlı Şiş Örgü Yapılışı
Anlatımlı Şiş Örgü Yapılışı

Tam anlamıyla Şerifenin Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve istediğiniz canlı renklerde tercih edebileceğiniz bu Güzel Şiş Örgü Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çeyizlik Örgü Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu İki Şiş Bayan Örgü Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Şerifenin Örgü Dünyası Youtube Kanalına detaylı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu Anlatımlı Şiş Örgü Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Anlatımlı Şiş Örgü Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN