17 Temmuz 20185,273 Görüntülenme0 Yorum
Ay Çiçeği Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Ay Çiçeği Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Ay Çiçeği Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, sitemizde yayınladığımız bu çok güzel yuvarlak lif örnekleri 2018 çeşitlerinden olan ve eminim ki inşallah sizlerinde zorlanmadan zevkle yapabileceğiniz bu Ay Çiçeği Lif Modeli Yapımını sitemizde yayınlıyoruz canlarım.

Ay Çiçeği Lif Modeli Yapımı
Ay Çiçeği Lif Modeli Yapımı

Sevgili Sibel Hanımın yine her zaman ki gibi titizlikle oluşturduğu ve görenlerinde beğendiği bu 2018 Ay Çiçeği Yuvarlak Lif Modelini umarım sizlerde güzelce yapabilirsiniz, ellerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Tığ İşi Armut Lif Örnekleri 2018 çeşitlerinden olan ve benim de çok hoş bulduğum bu Armut Lif Örneği Yapımına bakmadan geçerseniz pişman olur.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına Ay Çiçeği Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Ay Çiçeği Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN