29 Ağustos 20204,640 Görüntülenme0 Yorum
Bahar Dalı Kolay Lif Örgü Yapılışı Anlatımlı Videolu
Bahar Dalı Kolay Lif Örgü Yapılışı Anlatımlı Videolu

Bahar Dalı Kolay Lif Örgü Yapılışı Anlatımlı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle çiçekli lif örnekleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını şiddetle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu tığ işi olan Bahar Dalı Kolay Lif Örgü Yapılışını sitemize ekliyoruz canlarım.

Bahar Dalı Kolay Lif Örgü Yapımı
Bahar Dalı Kolay Lif Örgü Yapımı

Tam anlamıyla Suzanın Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve canlı renklerde ördüğünüzden sonra banyonuza da hava katacak olan bu Kolay Örgü Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çeyizlik Kolay Lif Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Yeni 3 Boyutlu Karanfil Lif Örgü Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Suzanın Elişi Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için anlattıkları bu Bahar Dalı Kolay Lif Örgü Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Bahar Dalı Kolay Lif Örgü Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN