22 Ocak 202042,425 Görüntülenme0 Yorum
Basit Tığ Oyaları
Basit Tığ Oyaları

Basit Tığ Oyaları

Hemen her bayan oyaları sever, vakti olanlar oya öğrenerek bu güzel el işine başlamanın heyecanı içinde olurlar. Biz de oya örmeye yeni başlayanların kolay bir şekilde zorlanmadan yapabilecekleri oya örneklerinden birkaçını sizlere sunmak istedik. Resimlerini gördüğünüz bu oyaların hepsi de tığ işi olup, yapması diğer örneklere nazaran daha kolay olan basit tığ oyası modellerindendir. Oya yapmaya yeni başlayanların önce basit ve kolay tığ oyalarıyla başlaması ve eliniz oya örmeye alışınca daha ağır tığ oyası modellerini yapmaları daha uygun olur. Eliniz alışınca öyle ki artık gözleriniz oya örerken bakmasa da gözünüz kapalı bir şekilde dahi oya örer hale geleceksiniz. Sonraki günlerde sizler için kolay boncuklu tığ oyalarını da sunacağız.

Bu çok hoş görünüme sahip olan bu tığ oyasını görenler nasıl yapıldığını size soracaklar. Örnek zor görünse de aslında yapması çok ta zor olmayan ve muhteşem bir görünüme sahip bu oyayı sizler de yapabilirsiniz. Oyanın güzellinin yanı sıra yemenisiyle tam bir uyum içinde olması beni de hayran bıraktı.

Tam bir baharı müjdeleyen çiçeklerden oluşan bir oya örneği. Beyaz ve pembe çiçeklerden oluşan bu yatık çiçekler gerçekten yapması kolay ve çok hoş görünüyorlar. Böyle bir oyayı yaparak dilerseniz satabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN