28 Mart 20211,902 Görüntülenme0 Yorum
Battaniye Ve Yelek Örgü
Battaniye Ve Yelek Örgü

Battaniye Ve Yelek Örgü

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle battaniye örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını içtenlikle dile getirdikleri ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu Battaniye ve Yelek Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Battaniye Ve Yelek Örgüsü
Battaniye Ve Yelek Örgüsü

Tam anlamıyla örgü hayatım battaniyelere gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu güzel battaniye modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yeni battaniye örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Tığ İşi Bebek Battaniye Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.

Örgü Hayatım Youtube Kanalına ayrıntılı şeklide ve samimi dille bizler için emek emek derledikleri bu Battaniye ve Yelek Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Battaniye Ve Yelek Örgüsü Videosu

BIR CEVAP YAZIN