03 Aralık 20195,897 Görüntülenme0 Yorum
Beş Yapraklı Dut Tığ Oyası Yapılışı Anlatımlı Videolu
Beş Yapraklı Dut Tığ Oyası Yapılışı Anlatımlı Videolu

Beş Yapraklı Dut Tığ Oyası Yapılışı Anlatımlı Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, özellikle tığ oyası dut modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve eminim ki son zamanlarda çeyizlik tığ işi çeşitlerinin olmazsa olmazlarından olan bu Beş Yapraklı Dut Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Beş Yapraklı Dut Tığ Oyası Yapımı
Beş Yapraklı Dut Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o canlı renklerini en az benim kadar çok beğeneceğinizi tahmin ettiğim bu Yapraklı Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan kolaylıkla işleyebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Güzel Çiçekli Tığ Oyası Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde gerçekten çok beğendiklerini dile getirdikleri bu 2019-2020 Tığ Oyaları Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Beş Yapraklı Dut Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Beş Yapraklı Dut Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN