10 Mart 20185,499 Görüntülenme0 Yorum
Boncuklu Mektup Patik Yapılışı Videolu Anlatımlı
Boncuklu Mektup Patik Yapılışı Videolu Anlatımlı

Boncuklu Mektup Patik Yapılışı Videolu Anlatımlı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, halk arasında mektup patik olarak ta bilinen bu iki şiş ile boncuklu mektup patik modellerinden olan ve ister kendiniz için isterseniz de kızlarınız için çeyizlik niyetiyle yapabileceğiniz bu Boncuklu Mektup Patik Yapımını şimdi paylaşıyorum kızlar.

Boncuklu Mektup Patik Yapımı
Boncuklu Mektup Patik Yapımı

Tam anlamıyla şeymanın örgü patik modellerine yakışır olan bu Boncuk Süslemeli Bayan Patik Modelini umarım sizlerde güzelce yapabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Sitemizde bulunan diğer bir en güzel bayan patik modelleri 2018 çeşitlerinden olan ve renkleri de çok hoş olan bu Kırmızı Fiyonklu Örgü Patik Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Şeymanın Örgü Modelleri Youtube Kanalına Boncuklu Mektup Patik Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı ileiyoruz.

Boncuklu Mektup Patik Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-16 patik-modelleri-61 patik-modelleri-22 patik-modelleri-87 patik-modelleri-91 patik-modelleri-27 patik-modelleri-67 patik-modelleri-1 patik-modelleri-18 patik-modelleri-66 patik-modelleri-70 patik-modelleri-28
BIR CEVAP YAZIN