23 Ağustos 20176,233 Görüntülenme0 Yorum
Bülbül Yuvası Örgü Modeli Yapımı Türkçe Videolu
Bülbül Yuvası Örgü Modeli Yapımı Türkçe Videolu

Bülbül Yuvası Örgü Modeli Yapımı Türkçe Videolu

Bülbül Yuvası Örgü Modeli Yapılışı Türkçe Videolu Anlatım

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel meleklerim, bugün halk arasında Oklava Örgü Modeli de olarak ta bilinen ve benim gerçekten Değişik Şiş Örgüsü olarak bularak sevdiğim eminim ki sizinde beğeneceği 2017 Şiş Oklava Örgü Örneği olan Bülbül Yuvası Örgü Modeli Yapımını sizler için sitemizde paylaşıyoruz kızlar.

Bülbül Yuvası Örgü Modeli Yapılışı
Bülbül Yuvası Örgü Modeli Yapılışı

Bu Yeni Örgü Tekniği ile ister kendinize Yelek isterseniz de evlilik telaşında olanlar için Çeyizlik Yelek Örgüsü olarak ta örebilirsiniz, yapmayı düşünenlerin şimdiden ellerine kollarına sağlıklar olsun.

Gösterişli ve Değişik Lif Modelleri arayan hanımlar için güzel bir alternatif olacağını düşündüğüm Yaprak Lif Anlatımı Linkine tıklamayı unutmayın derim. eğer zamanınız olursa canlarım Güzel Oklava Örgüsü Örneğini tamamladıktan sonra fotoğraflarını göndermeniz beni fazlasıyla mutlu eder şimdiden teşekkürler.

Güzel ve kendine has anlatımı ile bizler için Bülbül Yuvası Örgü Modeli Nasıl Yapılır? videosunu yapan Şerifenin Örgü Dünyası Youtube Kanalına şükranlarımızı gönderiyoruz.

Bülbül Yuvası Örgü Modeli Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN