22 Şubat 20195,196 Görüntülenme0 Yorum
Çarkıfelek Çiçekli Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı
Çarkıfelek Çiçekli Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı

Çarkıfelek Çiçekli Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle çarkıfelek lif modelleri 2019 çeşitleri örmek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki banyonuza da renk katacak olan bu Çarkıfelek Çiçekli Yuvarlak Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Çarkıfelek Çiçekli Yuvarlak Lif Modeli Yapımı
Çarkıfelek Çiçekli Yuvarlak Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Örgü Günlüğüm Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra etrafınızda görenlerinde birer örnekleri isteyeceğini düşündüğüm bu Yeni Yuvarlak Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir 2019 Yuvarlak Lif Örneklerinden olan ve sitemizde görenlerinde beğenileri fazlasıyla topladığı bu Dalgalı Zikzak Yuvarlak Lif Modeli Yapımına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum.

Örgü Günlüğüm Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Çarkıfelek Çiçekli Yuvarlak Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladıkları için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Çarkıfelek Çiçekli Yuvarlak Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN