22 Mayıs 20184,210 Görüntülenme0 Yorum
Çeyizlik Güllü Patik Modeli Yapımı Anlatımlı Videolu
Çeyizlik Güllü Patik Modeli Yapımı Anlatımlı Videolu

Çeyizlik Güllü Patik Modeli Yapımı Anlatımlı Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, hem o kadar güzel olan bir o kadar da güllü kolay patik örnekleri 2018 çeşitlerinden olan ve inşallah sorunsuz şekilde bitirdikten sonra ayaklarınıza çok yakışacağını tahmin ettiğim bu Çeyizlik Güllü Patik Modeli Yapılışını paylaşıyoruz.

Çeyizlik Güllü Patik Modeli Yapılışı
Çeyizlik Güllü Patik Modeli Yapılışı

Tam anlamıyla Nihalin Örgü Dünyası Basit Bayan Patik Örneklerine layık olan bu Çok Kolay Tığ İşi Patik Modelini umarım sizlerde güzelce bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık canlarım.

Sitemizde bulunan ve görenler tarafından gerçekten çok sevilen diğer bir 2018 Şiş Örgü Patik Örneklerinden olan bu 2 Şişle Yapraklı Patik Modeli Yapımına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum.

Nihalin Örgü Dünyası Youtube Kanalına Çeyizlik Güllü Patik Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Çeyizlik Güllü Patik Modeli Yapılışı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-10 patik-modelleri-4 patik-modelleri-20 patik-modelleri-56 patik-modelleri-9 patik-modelleri-91 patik-modelleri-67 patik-modelleri-1 patik-modelleri-18 patik-modelleri-66 patik-modelleri-65 patik-modelleri-28
BIR CEVAP YAZIN