26 Ocak 20193,811 Görüntülenme0 Yorum
Çeyizlik Kolay Lif Yapılışı Videolu Açıklamalı
Çeyizlik Kolay Lif Yapılışı Videolu Açıklamalı

Çeyizlik Kolay Lif Yapılışı Videolu Açıklamalı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle kolay kare lif modelleri 2019 çeşitleri örmek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki ilk andan itibaren en az benim kadar hayranlık duyacağınız bu Çeyizlik Kolay Lif Yapımını sitemize ekliyoruz kızlar.

Çeyizlik Kolay Lif Yapımı
Çeyizlik Kolay Lif Yapımı

Tam anlamıyla Emelce Örgüler Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre istediğiniz renkte yapabileceğiniz bu Çeyizlik Kolay Lif Modelini umarım sizlerde kolaylıkla örüp bitirebilirsiniz canlarım, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemizde paylaşım yaptığımız Kolay Kare Lif Örneklerinden olan ve eminim ki en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra banyonuza da renk katacak olan bu Kare Örnekli Kolay Lif Modeli Yapımına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum.

Emelce Örgüler Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Çeyizlik Kolay Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Çeyizlik Kolay Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli katli-file-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri kar-tanesi-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN