21 Eylül 201813,493 Görüntülenme0 Yorum
Çeyizlik Takım 3 Çiçekli Uzun Lif Yapılışı Videolu Açıklamalı
Çeyizlik Takım 3 Çiçekli Uzun Lif Yapılışı Videolu Açıklamalı

Çeyizlik Takım 3 Çiçekli Uzun Lif Yapılışı Videolu Açıklamalı

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, sitemizde sizlere sunduğumuz bu 2018-2019 banyo lif örneklerine kesinlikle bakın derim, diğer bir sizlere göstermek için sabırsızlandığım ve banyonuza da renk katacağını düşündüğüm bu Çeyizlik Takım 3 Çiçekli Uzun Lif Yapımını paylaşıyoruz.

Çeyizlik Takım 3 Çiçekli Uzun Lif Yapımı
Çeyizlik Takım 3 Çiçekli Uzun Lif Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Banyo Liflerine gerçekten çok yakışır olan ve tığ işi bilenlerin özenle yapabileceği bu Uzun Lif Takım 3 Modelini umarım sizlerde kısa zaman da bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce paylaştığımız diğer bir Çeyizlik Uzun Lif Modelleri 2018 çeşitlerinden olan ve yapımı da güzel olan bu Laleli Uzun Lif Modeli Yapımına göz atmanızı rica ediyorum.

Ören Hanım Youtube Kanalına Çeyizlik Takım 3 Çiçekli Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çeyizlik Takım 3 Çiçekli Uzun Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
pofuduk-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN