10 Ağustos 201711,861 Görüntülenme0 Yorum
Çeyizlik Yıldız Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
Çeyizlik Yıldız Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Çeyizlik Yıldız Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Çeyizlik Yıldız Lif Modeli Yapımı Türkçe Videolu Anlatım

Yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, bugün gerçekten çok güzel ve bir o kadar da yapılışı basit olan En Güzel Yıldız Lif Modellerinden olan ve canlı renkleri ve renk uyumu ile banyonuza hava katacak bu Tığ İşi Çeyizlik Lif Örneği olan Çeyizlik Yıldız Lif Modeli Yapılışını sizler için paylaşıyorum.

Çeyizlik Yıldız Lif Modeli Yapımı
Çeyizlik Yıldız Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Örgü Modellerinden olan ve yapımı da bir o kadar zevkli olan bu En Kolay Lif Örneğini ister komşularınız sevdikleriniz için tamamlatın isterseniz de kızlarınız için Moda Çeyizlik Örgüler Çeşitleri için örebilirsiniz canlarım, şimdiden yapacakların ellerine kollarına sağlık güzel ve hayırlı günlerde eskitmeniz dileğiyle.

Yıldız Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı
Yıldız Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı

Büyük beklenti içinde kısa zaman önce paylaştığım diğer bir Moda Lif Örneklerinden olan Yuvarlak Renkli Tomurcuklu Lif Yapımına bakmanızı tüm içtenliğim ile rica ediyorum, eğer eliniz boş kalırsa kızlar Tığ İşi Yıldız Lif Örneğini tamamladıktan sonra fotoğraflarını göndermeniz beni fazlasıyla mutlu eder şimdiden teşekkürler.

Doğal ve güzel anlatımı ile bizlerinde öğrenmesi için Çeyizlik Yıldız Lif Modeli Nasıl Yapılır? videosunu derleyen Ören Hanım Youtube Kanalına sizler aracılığı ile başarılarının devamını ve şükranlarımızı iletiyoruz.

Çeyizlik Yıldız Lif Nasıl Yapılır
Çeyizlik Yıldız Lif Nasıl Yapılır

Çeyizlik Yıldız Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN