03 Mart 2023650 Görüntülenme0 Yorum
Çiçekli Altıgen Lifi
Çiçekli Altıgen Lifi

Çiçekli Altıgen Lifi

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle kolay lif örgüleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle çok seveceğine emin olduğum ve bitirdiğinizden sonra banyonuza da ayrı bir hava katacak olan bu çiçekli altıgen lif örneğini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Çiçekli Altıgen Lif
Çiçekli Altıgen Lif

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok beğendiklerini söyledikleri diğer bir bu #2023 Çeyizlik Örgü Lif# linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Gülce Hobby Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve güzel dille bizler için emek vererek çiçekli altıgen lif nasıl yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkür ederiz. Deneyecek olanlara kolaylıklar dilerim. Mutlu günler.

Çiçekli Altıgen Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli katli-file-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli serpilin-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN