13 Aralık 201914,392 Görüntülenme0 Yorum
Çiçekli Çeyiz Yaprakları Tığ Oyası Yapılışı
Çiçekli Çeyiz Yaprakları Tığ Oyası Yapılışı

Çiçekli Çeyiz Yaprakları Tığ Oyası Yapılışı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle yapraklı çiçekli tığ oyası modelleri arayanların mutlaka ama mutlaka göz atmasını rica ettiğim ve eminim ki son zamanlarda çeyizlik işlemelerin olmazsa olmazlarından olan bu Çiçekli Çeyiz Yaprakları Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Çiçekli Çeyiz Yaprakları Tığ Oyası Yapımı
Çiçekli Çeyiz Yaprakları Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve ister yazma kenarına isterseniz de kolye kenarına işleyebileceğiniz bu Çiçekli Oya Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çok Güzel Çiçekli Oya Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayranlıkla çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Yeni Sezon Çeyizlik Tığ Oyası Yapımı linkine tıklamadan geçen pişman olur.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu Çiçekli Çeyiz Yaprakları Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çiçekli Çeyiz Yaprakları Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN