12 Nisan 20187,813 Görüntülenme0 Yorum
Çiçekli Pembe Uzun Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
Çiçekli Pembe Uzun Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Çiçekli Pembe Uzun Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, en az benim kadar çok seveceğinizi düşündüğüm bu 2018 uzun lif modellerinden olan ve eminim ki bitirdikten sonra banyonuza da renk katacak olan bu Çiçekli Pembe Uzun Lif Modeli Yapımını paylaşıyorum.

Çiçekli Pembe Uzun Lif Modeli Yapımı
Çiçekli Pembe Uzun Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Marifet Bayan Yeni Banyo Lif Örneklerine layık olan bu Tığ İşi Uzun Lif Modelini umarım sizlerde güzelce yapabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Sitemizde bulunan diğer bir Çeyizlik Yeni Uzun Lif Modellerinden olan bu Uzun Lif Gül Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyoruz.

Marifet Bayan Youtube Kanalına Çiçekli Pembe Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Çiçekli Pembe Uzun Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
pofuduk-kese-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri renkli-kalpler-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN