03 Ocak 20195,794 Görüntülenme0 Yorum
Çiçekli Tığ İşi Çeyizlik Patik Yapılışı Videolu
Çiçekli Tığ İşi Çeyizlik Patik Yapılışı Videolu

Çiçekli Tığ İşi Çeyizlik Patik Yapılışı Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle 2019 tığ işi patik modelleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve inşallah sizlerin de en kısa zamanda bitirdikten sonra güzel ayaklarınız da çok şık duracak olan bu Çiçekli Tığ İşi Çeyizlik Patik Yapımını sitemize eklemeden geçmeyin lütfen.

Çiçekli Tığ İşi Çeyizlik Patik Yapımı
Çiçekli Tığ İşi Çeyizlik Patik Yapımı

Tam anlamıyla Örgü Ayakkabı Sanat çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve yapımı da oldukça çok basit olan bu İki Renkli Patik Modelini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Tığ İşi Desenli Patik Örneklerinden olan ve sitemizde görenlerinde hayranlıkla bakakalacağına emin olduğum bu Üzüm Patik Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Örgü Ayakkabıda Sanat Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille anlattığı bu Çiçekli Tığ İşi Çeyizlik Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Çiçekli Tığ İşi Çeyizlik Patik Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-10 patik-modelleri-4 patik-modelleri-13 patik-modelleri-56 patik-modelleri-25 patik-modelleri-75 patik-modelleri-51 patik-modelleri-86 patik-modelleri-6 patik-modelleri-67 patik-modelleri-18 patik-modelleri-28
BIR CEVAP YAZIN