05 Nisan 20211,971 Görüntülenme0 Yorum
Çiçekli Tığ İşi Şal Örgüsü
Çiçekli Tığ İşi Şal Örgüsü

Çiçekli Tığ İşi Şal Örgüsü

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle şal modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını şiddetle rica ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik şallarında olmazsa olmazlarından olan göze de çok şık gelen bu Çiçekli Tığ İşi Şal Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Çiçekli Tığ İşi Şal Örgü
Çiçekli Tığ İşi Şal Örgü

Tam anlamıyla sunanın örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu güzel şal modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yeni şal örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Üç Boyutlu Üçgen Şalna bakmadan geçmeyin derim.

Sunayla el işleri Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek derledikleri bu Çiçekli Tığ İşi Şal Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi ietiyoruz.

Çiçekli Tığ İşi Şal Örgü Videosu

BIR CEVAP YAZIN