26 Aralık 20201,910 Görüntülenme0 Yorum
Çizgili Lif Örgüsü Yapımı
Çizgili Lif Örgüsü Yapımı

Çizgili Lif Örgüsü Yapımı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle lif örnekleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik liflerinde olmazsa olmazlarından olan bu Çizgili Lif Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Çizgili Lif Örgüsü
Çizgili Lif Örgüsü

Tam anlamıyla asyanın örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için heyecanlandığım bu yeni lif örgüsünü umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir farklı lif örneklerinden olan ve eğer isterseniz de sevdikleriniz için hediyelik niyetine tercih ettiğinizden sonra banyolara da hava katacak olan bu Lale Buketi Lif Örneğina bakmadan geçmeyin lütfen.

Asya ile örgü Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek anlattıkları bu Çizgili Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çizgili Lif Örgüsü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri kar-tanesi-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN