28 Kasım 20183,935 Görüntülenme0 Yorum
Çizgili Uzun Lif Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı
Çizgili Uzun Lif Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı

Çizgili Uzun Lif Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle 2019 tığ işi uzun lif modelleri severlerin mutlaka ama mutlaka bakması gerektiğini düşündüğüm ve o muhteşem renk uyumunun da banyonuza hava katacağı bu Çizgili Uzun Lif Modeli Yapılışını paylaşıyoruz.

Çizgili Uzun Lif Modeli Yapılışı
Çizgili Uzun Lif Modeli Yapılışı

Tam anlamıyla Örgü Sevdası Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi bilenlerin gönül rahatlığı ile örebileceği bu Çizgili Uzun Lifini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Kullanışlı Uzun Lif Modellerinden olan ve sitemizde görenlerinde çok beğenip tercih ettikleri bu Kirazlı Uzun Lif Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Örgü Sevdası Youtube Kanalına ayrıntılı ve akıcı şekilde anlattığı bu Çizgili Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Çizgili Uzun Lif Modeli Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN