31 Mart 20206,348 Görüntülenme0 Yorum
Çok Gösterişli Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videolu
Çok Gösterişli Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videolu

Çok Gösterişli Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, özellikle anlatımlı yeni tığ oyası modelleri işlemek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını rica ettiğim ve sizlerin de gördüğü ilk andan itibaren ilk fırsatta işlemek için sabırsızlanacağınız bu Çok Gösterişli Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Çok Gösterişli Tığ Oyası Yapılışı
Çok Gösterişli Tığ Oyası Yapılışı

Tam anlamıyla Sunanın Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve isterseniz de sadece yazma kenarına değil fular kenarı olarak ta tercih edebileceğiniz bu Gösterişli Oya Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, yapacakların ellerine emeklerine sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2020 Tığ Oyası İşlemelerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Kulak Çöpü İle Tığ Oyası Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Sunanın El İşleri Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizlerin de öğrenmesi için anlattıkları bu Çok Gösterişli Tığ Oyası Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Çok Gösterişli Tığ Oyası Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN