24 Ocak 20197,994 Görüntülenme1 Yorum
Çok Güzel Boncuklu Tığ Oyası Modeli Yapılışı Videolu
Çok Güzel Boncuklu Tığ Oyası Modeli Yapılışı Videolu

Çok Güzel Boncuklu Tığ Oyası Modeli Yapılışı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle yeni boncuklu tığ oyaları 2019 çeşitleri işlemek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki kenarı işlemesi yaptığınızdan sonra etrafınız da görenlerinde hayranlıkla bakakalacağı bu Çok Güzel Boncuklu Tığ Oyası Modeli Yapımını sitemizde yayınlıyoruz canlarım.

Çok Güzel Boncuklu Tığ Oyası Modeli Yapımı
Çok Güzel Boncuklu Tığ Oyası Modeli Yapımı

Tam anlamıyla 2019 Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakılır olan ve o canlı renkleri ile eminim ki çeyizlik oyalar içinde çok uygun olan bu Tığ Oyası Boncuklu Modelini umarım sizlerde zorlanmadan zevkle işleyebilirsiniz, emeklerinize ellerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir 2019 Çeyizlik Tığ Oyası Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde beğendiklerini çekinmekten dile getirdikleri bu Çok Tatlı Sıralı Tığ Oyası Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçen gerçekten pişman olur.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Çok Güzel Boncuklu Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için en içten teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Çok Güzel Boncuklu Tığ Oyası Modeli Yapımı Videosu

Çok Güzel Boncuklu Tığ Oyası Modeli Yapılışı Videolu Yorumları
Avatar
Esra özdemir
2020-07-05 11:07:23
Eline sağlık abla çok hoş olmuş bu oyanin videosunu yuotubede de paylaşır mısın diğer sitelerden bulmak zor oluyor
BIR CEVAP YAZIN