19 Nisan 202011,658 Görüntülenme0 Yorum
Çok Kolay Kare Lif Örgü Yapılışı Açıklamalı Videolu
Çok Kolay Kare Lif Örgü Yapılışı Açıklamalı Videolu

Çok Kolay Kare Lif Örgü Yapılışı Açıklamalı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle tığ ile kolay örgü lif örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını şiddetle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu Çok Kolay Kare Lif Örgü Yapılışını sitemize ekliyoruz.

Çok Kolay Kare Lif Örgü Yapımı
Çok Kolay Kare Lif Örgü Yapımı

Tam anlamıyla Örgü Hayatım Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda çeyizlik liflerinde olmazsa olmazlarından olan bu Kare Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çeyizlik Kolay Lif Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Yeni Tasarım Örgü Lif Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Örgü Hayatım Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için anlattıkları bu Çok Kolay Kare Lif Örgü Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çok Kolay Kare Lif Örgü Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
firfirli-kirmizi-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri kar-tanesi-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli aycicegi-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN