23 Şubat 202029,734 Görüntülenme0 Yorum
Çok Sevilen Tığ İşi Lif Modelleri
Çok Sevilen Tığ İşi Lif Modelleri

Çok Sevilen Tığ İşi Lif Modelleri

Çeyizlerde en çok gözümüzün alıştığı modellerden birisi de lif modelleri olmaktadır. Çeşitli renklerde yapılan bu lifler geçmişten günümüze asla popülerliğini yitirmeyerek kendini en iyi şekilde göstermektedir. Genellikle yuvarlak, kare veya yıldız desenleri ile oluşur.

Vazgeçilmez lif modellerinden olan altıgen lif modelleri en çok kullanılan lif modeli olmaktadır. Genellikle açık renklerin tercih edildiği bu lif modelleri gün geçtikçe daha büyük bir ilgi görüyor.

Yeni lif çeşitlerinden olan boncuklu lif modelleri eskiden yapılan liflere yenilik kattı. Ancak günümüzde bu lif modelleri üzerinde çeşitli boncuklarla eklendi. Böylece daha şık modeller bizi karşılamaya başladı.

Çeyiz lif modellerinde daha şık desenler görmekteyiz. Liflerin üzerinde yer alan küçük çiçek desenleri gibi unsurlar da bu liflerin şıklığına şıklık katıyor.

Diğer bir lif modeli olan çiçek tarlası lif modeli birçok çiçek deseninin yer aldığı bu lif modelinde lahana tomurcuk tercih ediliyor. Tığ işinin en iyi modellerinden birisidir.

Çizgili kare lif modeli de renkli çizgilerin birleşmesi ile oluşan harika bir modeldir. Şıklığı ile de dikkat çekiyor.

Bu çok şirin çocukluğumuzun çizgi kahramanı tiviti desenli lif çok sevilen lif örneklerindendir. Bu lif modeli çocuklarınızın banyoyu sevmesine sebep olacak çok tatlı bir model.

Yine çok sevimli bir lif modeli olan pembe renkli büyük gözlü baykuş lif. Aynı zamanda kese lif modellerinden olan bu lifi bebek banyolarında tercih edebilirsiniz. Bu yumuşak görünümlü lif bebeklerinizin de çok hoşuna gidecek.

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN