27 Şubat 20193,679 Görüntülenme0 Yorum
Dağ Yamacında Renkli Kozalaklar Tığ Oyası Yapılışı
Dağ Yamacında Renkli Kozalaklar Tığ Oyası Yapılışı

Dağ Yamacında Renkli Kozalaklar Tığ Oyası Yapılışı

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle yeni tığ oyası örnekleri 2019 çeşitleri işlemek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra etrafınızda görenlerinde hayranlıkla bakakalacakları bu Dağ Yamacında Renkli Kozalaklar Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Dağ Yamacında Renkli Kozalaklar Tığ Oyası Yapımı
Dağ Yamacında Renkli Kozalaklar Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası Yeni çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre istediğiniz renkte işleyebileceğiniz bu Kozalaklı Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Yakın bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Güzel Tığ Oyası Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde beğenilerini fazlasıyla topladığı bu Tığ İşi Kalemde Yelpaze Oyası Yapımına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Dağ Yamacında Renkli Kozalaklar Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Dağ Yamacında Renkli Kozalaklar Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN