04 Ekim 201713,512 Görüntülenme0 Yorum
Dal Arası Pıtırcık Çiçekler Tığ Oyası Yapılışı Türkçe Videolu
Dal Arası Pıtırcık Çiçekler Tığ Oyası Yapılışı Türkçe Videolu

Dal Arası Pıtırcık Çiçekler Tığ Oyası Yapılışı Türkçe Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu selamlaaar, bugün hepinizin gerçekten çok beğeneceğini tahmin ettiğim En Güzel Çiçekli Tığ Oyası Modellerinden olan ve yazma kenarına işlediğinizde o canlı renkleri ile hoş bir hava katacak olan bu Dal Arası Pıtırcık Çiçekler Tığ Oyası Yapılışını hemen şimdi güzel sitemize ekliyorum.

Dal Arası Pıtırcık Çiçekler Tığ Oyası Yapımı
Dal Arası Pıtırcık Çiçekler Tığ Oyası Yapımı

Tercihinize göre hanımlar isterseniz de Fular Kenarı İşlemesi olarak veya Kolye Kenarı Süslemesi olarak ta tercih edebilirsiniz, biraz zaman ve emek vererek işin sonunda bu 2017 Çiçekli Tığ Oyası Modelini tamamlayabilirsiniz, yapmayı düşünenlerin ellerine kollarına sağlık hayırlı günlerde eskitmeniz dileğiyle.

Tamda mevsimi olan ve yumuşacık yapısı ile En Kolay Tığ İşi Bere Modellerinden olan ve üstünde ki gösterişli süsleri ile de göze hoş gelen Baloncuk Modeli Bere Yapımına girip bakmanızı bir ablanız olarak rica minnet ediyorum, eğer eliniz boş kalırsa kızlar bu Çiçek Desenli Kolay Tığ Oyası Örneğini tamamladıktan sonra fotoğraflarını göndermeniz rica ediyorum şimdiden hepinize kocaman teşekkürler ediyorum.

Zamanını ve tecrübesini harcayarak bizlerinde öğrenmesi için Dal Arası Pıtırcık Çiçekler Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derleyen Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına şükranlarımızı gönderiyoruz.

Dal Arası Pıtırcık Çiçekler Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN