27 Şubat 20211,574 Görüntülenme0 Yorum
Değişik Yeni Tığ Oyası Yapımı
Değişik Yeni Tığ Oyası Yapımı

Değişik Yeni Tığ Oyası Yapımı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle tığ oyası örnekleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını içtenlikle tavsiye ettiğim ve inşallah kısa süre yazma kenarın işlediğinizden sonra keyifle kullanabileceğiniz bu Değişik Yeni Tığ Oyasını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Değişik Yeni Tığ Oyası
Değişik Yeni Tığ Oyası

Tam anlamıyla kıymetli el işleri oyalarına gerçekten çok ama çok yakışır olan ve ister kendi beğendiğiniz canlı renkler ile isterseniz de evde artan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu güzel oya modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2021 tığ oyalarından olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok ama çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Renkli Tığ Oyasına bakmadan geçmeyin derim.

Kıymetli El İşleri Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için emek emek derledikleri bu Değişik Yeni Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Değişik Yeni Tığ Oyası Videosu

BIR CEVAP YAZIN