09 Kasım 2021759 Görüntülenme0 Yorum
Efsane Güzel Tığ Oya
Efsane Güzel Tığ Oya

Efsane Güzel Tığ Oya

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle gösterişli tığ oyası örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve eminim ki isterseniz fular kenarında veya yazma kenarında keyifle yapabileceğiniz bu efsane güzel tığ oyasını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Efsane Güzel Tığ Oyası
Efsane Güzel Tığ Oyası

Tam anlamıyla oya ve dantel dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve eğer isterseniz yazma kenarına veya fular kenarına da tercih edip işleyebileceğiniz bu yeni oya modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yeni tığ oyalarından olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayran kaldıklarını dile getirdikleri bu Altı Motif Üstü Motif Tığ Oyasılinkine tıklamadan geçmeyin derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için emek emek hazırladıkları bu Efsane güzel Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Efsane Güzel Tığ Oyası Videosu

BIR CEVAP YAZIN