24 Kasım 202296 Görüntülenme0 Yorum
Efsane Turuncu Lifi
Efsane Turuncu Lifi

Efsane Turuncu Lifi

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu selamlaar, özellikle bebek battaniyeleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve eminim ki evinize de hava katacak olan bu yeni battaniye modelini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Efsane Turuncu Lif
Efsane Turuncu Lif

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok beğendiklerini söyledikleri diğer bir bu #Dolgulu Tığ İşi Battaniye#sine bakmadan geçmeyin lütfen.

Sibelin örgü evi Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek battaniye nasıl örülür? videosunu hazırladığı için teşekkür ederiz.

Efsane Turuncu Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN