30 Ekim 2022266 Görüntülenme0 Yorum
Ekonomik Püsküllü Lif Örgüsü
Ekonomik Püsküllü Lif Örgüsü

Ekonomik Püsküllü Lif Örgüsü

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun bayanlar, özellikle farklı lif örgüleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını şiddetle tavsiye ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için can attığım bir model olan ekonomik püsküllü lif örgü modelini sizlere sunuyoruz meleklerim.

Ekonomik Püsküllü Lif Örgü
Ekonomik Püsküllü Lif Örgü

Sitemizde bulunan ve çok beğeni alan bir başka model olan bu Su Damlası Mavi Beyaz Lif modeline bakmadan geçmemenizi rica ediyorum.

Ören bayan dilruba Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek derledikleri ekonomik püsküllü lif örgüsü nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz. Yapacak olanlar şimdiden emeklerinize sağlık. Ailenizle hayırlı huzurlu günler dilerim.

Ekonomik Püsküllü Lif Örgü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
firfirli-kirmizi-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri kar-tanesi-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli aycicegi-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli serpilin-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN