12 Şubat 20212,347 Görüntülenme0 Yorum
En Kolay Tığ Oyası Çeşidi Yapımı
En Kolay Tığ Oyası Çeşidi Yapımı

En Kolay Tığ Oyası Çeşidi Yapımı

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, özellikle tığ oyası örnekleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını içtenlikle rica ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik oyalarında olmazsa olmazlarından olan bu En Kolay Tığ Oyasını sitemize ekliyoruz hanımlar.

En Kolay Tığ Oyası Çeşidi
En Kolay Tığ Oyası Çeşidi

Tam anlamıyla oya ve dantel dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve eğer isterseniz yazma kenarına veya fular kenarına da tercih edip işleyebileceğiniz bu yeni oya modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yeni tığ oyalarından olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayran kaldıklarını dile getirdikleri bu 2021 Aksilik Tığ Oyası linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için emek emek hazırladıkları bu En Kolay Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

En Kolay Tığ Oyası Çeşidi Videosu

BIR CEVAP YAZIN