16 Kasım 20173,013 Görüntülenme0 Yorum
Fırfırlı Gül Desenli Tomurcuklu Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı
Fırfırlı Gül Desenli Tomurcuklu Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı

Fırfırlı Gül Desenli Tomurcuklu Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, birazdan benim çok beğendiğim ve sizlere de göstermek istediğim bu 2018 lif modellerinden olan ve gerek o beyaz şıklığı gerekse de üzerinde ki Gül Desenleri ile sizleri de kendisine hayran bırakacağını düşündüğüm bu Fırfırlı Gül Desenli Tomurcuklu Lif Yapımını sizler için sitemize ekliyorum kızlar.

Fırfırlı Gül Desenli Tomurcuklu Lif Yapımı
Fırfırlı Gül Desenli Tomurcuklu Lif Yapımı

Sevgili Şeyma Hanımcığımın yine her zaman ki gibi özenle ve detaylı şekilde anlattığı bu Güllü Lif Örneğini inşallah sizlerde güzelce örebilirsiniz kızlar, şimdiden hepinizin ellerine kollarına sağlıklar olsun.

Kısa bir zaman önce sitemize heyecanla eklediğim En Güzel İğne Oyası Örneklerinden olan ve renk uyumunu seveceğinizi tahmin ettiğim bu İğne Oyası Üçgen Çiçek Modeli Yapılışına bakmadan geçerseniz çok pişman olursunuz canlarım.

Şeymanın Örgü Modelleri Youtube Kanalına Fırfırlı Gül Desenli Tomurcuklu Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Fırfırlı Gül Desenli Tomurcuklu Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
pofuduk-kese-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri altigen-papatya-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli aycicegi-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN