27 Ekim 20197,406 Görüntülenme0 Yorum
Fırıldak Çiçekli Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videolu
Fırıldak Çiçekli Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videolu

Fırıldak Çiçekli Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle 2020 çiçekli tığ oyası örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve inşallah sizlerin de ilk andan itibaren çok beğeneceğine emin olduğum bu Fırıldak Çiçekli Tığ Oyası Yapılışını sitemize ekliyoruz canlarım.

Fırıldak Çiçekli Tığ Oyası Yapılışı
Fırıldak Çiçekli Tığ Oyası Yapılışı

Tam anlamıyla Oya Sandığım çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi istediğiniz renklerde tercih edebileceğiniz bu Fırıldak Çiçekli Oya Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Tığ Oyası Çiçekli Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayranlıkla çok seveceğine emin olduğum bu Farklı Çiçekli Tığ Oyası Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Oya Sandığım Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu Fırıldak Çiçekli Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Fırıldak Çiçekli Tığ Oyası Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN