11 Aralık 20196,096 Görüntülenme0 Yorum
Görümce Küpesi Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videolu
Görümce Küpesi Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videolu

Görümce Küpesi Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, özellikle tığ oyası görümce küpesi modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve eminim ki son zamanlarda çeyizlik tığ işi çeşitlerinin olmazsa olmazlarından olan bu Görümce Küpesi Tığ Oyası Yapılışını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Görümce Küpesi Tığ Oyası Yapılışı
Görümce Küpesi Tığ Oyası Yapılışı

Tam anlamıyla Oya Sandığım çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi istediğiniz renklerde veya evde artan ipleriniz ile işleyebileceğiniz bu Küpeli Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çok Güzel Tığ Oyaları 2020 çeşitlerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayranlıkla çok beğendiklerini gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu Salkım Papatyalar Tığ Oyası Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Oya Sandığım Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Görümce Küpesi Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Görümce Küpesi Tığ Oyası Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN