21 Kasım 20202,292 Görüntülenme0 Yorum
Gösterişli İki Şiş Örgüsü
Gösterişli İki Şiş Örgüsü

Gösterişli İki Şiş Örgüsü

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle güzel örgü modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve inşallah sizlerin de ilk gördüğü andan itibaren ilk fırsatta yapmak için sabırsızlanacağınız bu Gösterişli İki Şiş Örgü Yapımını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Gösterişli İki Şiş Örgü Yapılışı
Gösterişli İki Şiş Örgü Yapılışı

Tam anlamıyla şerifenin örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve isterseniz de sevdikleriniz için çeyizlik niyetine tercih edebileceğiniz bu yeni örgü örneğini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı örgü örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Tunus İşi Yeni Şiş Örgü Örneğina bakmadan geçmeyin derim.

Şerifenin Örgü Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için anlattıkları bu Gösterişli İki Şiş Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Gösterişli İki Şiş Örgü Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN