27 Ekim 201810,417 Görüntülenme0 Yorum
Gül Desenli Uzun Lif Modeli Yapılışı Videolu
Gül Desenli Uzun Lif Modeli Yapılışı Videolu

Gül Desenli Uzun Lif Modeli Yapılışı Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, benim çok beğendiğim bu 2018-2019 güzel uzun lif örneklerinden olan ve inşallah en kısa zamanda örüp bitirdikten sonra keyifle kullanabileceğiniz ve güllü lif örgülerinin en tatlı hallerinden olan bu Gül Desenli Uzun Lif Modeli Yapımını paylaşıyoruz.

Gül Desenli Uzun Lif Modeli Yapımı
Gül Desenli Uzun Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Ezginin Lif Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi lifleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm bu Uzun Lif Modelini umarım sizlerde kolayca yapabilirsiniz, ellerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çiçekli Uzun Lif Örneklerinden olan ve eminim ki ördükten sonra banyonuza da renk katacak olan bu Papatya Bahçesi Uzun Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Ezginin Örgü Aşkı Youtube Kanalına ayrıntılı ve samimi şekilde anlattığı bu Gül Desenli Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Gül Desenli Uzun Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN